Odzyskiwanie danych

Ile kosztuje odzyskiwanie danych?

Jaki jest realny koszt odzyskiwania danych?

#image_title
93

Pytanie ile kosztuje odzyskiwanie danych to pytanie na które w rozmowie z klientem nikt nie jest w stanie odpowiedzieć bez przeprowadzenia gruntownej diagnozy uszkodzenia.

Pomyśl o kosztach odzyskiwania danych w ten sposób. Czynniki, które decydują o kosztach odzyskiwania danych są równie różnorodne. Jakiego rodzaju urządzenie chcesz przynieść do laboratorium odzyskiwania danych?

Jeśli jest to dysk twardy, który przez lata był standardowym urządzeniem pamięci masowej, koszty będą niższe niż w przypadku nowszych nośników pamięci, takich jak dyski półprzewodnikowe (SSD).

Istnieją również starsze formaty, w tym napędy taśmowe, które mogą wymagać konsultacji z dodatkowymi ekspertami.

Następnie pojawia się pytanie, co właściwie jest nie tak z twoim urządzeniem i dlaczego nie możesz uzyskać dostępu do swoich danych?

Dysk twardy, z którego przypadkowo usunięto pliki, będzie kosztował znacznie mniej niż dysk twardy, który został zalany wodą.

Nasi pracownicy obsługi połączeń i technicy odzyskiwania danych zajmujący się Twoimi urządzeniami są jednak w stanie podać przybliżone szacunki; dlatego ważne jest, aby podczas kontaktu z nami podawać jak najwięcej informacji o swoim urządzeniu.

Ponownie, nie jesteśmy w stanie podać dokładnej ceny na miejscu, ale przybliżona wycena w postaci przedziału cenowego może być dostępna. Pamiętaj, nie zapłacisz ani grosza, dopóki nie zgodzisz się na niezobowiązującą wycenę, a jeśli Twoje dane nie zostaną odzyskane, nie zapłacisz ani złotówki.

Już dziś skontaktuj się ze specjalistami ds. odzyskiwania danych , aby uzyskać bezpłatną, niezobowiązującą wycenę.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy najtańszą firmą w branży odzyskiwania danych, więc jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej oferty, możesz się rozejrzeć – oferta nadal będzie aktualna.

Jacek Sumiński

Jacek Sumiński

Jacek Sumiński

Latest posts by Jacek Sumiński (see all)

Komentarze

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptować Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie