Odzyskiwanie danych

CO TO JEST ODZYSKIWANIE DANYCH NAS?

CO ROBIĆ PO AWARII NAS RAID?

NAS, znany również jako sieciowa pamięć masowa, jest zwykle mniejszym systemem sieci komputerowej do przechowywania plików do użytku domowego i dostępu do sieci. Zyskał popularność, ponieważ jest używany do udostępniania plików między wieloma komputerami. NAS ma zarówno możliwości przechowywania, jak i systemu plików, gdzie SAN, znany również jako sieć pamięci masowej, zapewnia tylko pamięć blokową.

101

Jeśli wystąpił błąd, nie próbuj ponownie tworzyć instancji (regenerować) paska ani odbudowywać macierzy. Wszystko, co zostanie zrobione z macierzą od tego momentu, może znacznie zmniejszyć możliwość odzyskania niezastąpionych danych.

CO TO JEST ODZYSKIWANIE DANYCH NAS?

To, co może wydawać się intuicyjne, może trwale zniszczyć naszą zdolność do odzyskiwania danych z uszkodzonego serwera NAS. Skontaktuj się z nami  natychmiast, aby zapewnić szybkie i skuteczne odzyskanie podstawowych danych Twojej firmy.

Inżynierowie MiP Data & Forensic od odzyskiwania danych z serwerów dysponują narzędziami i doświadczeniem do odzyskiwania danych z uszkodzonych urządzeń NAS (Network Attached Storage). Odzyskiwanie danych staje się znacznie bardziej skomplikowane, gdy uszkodzone dyski twarde są częścią macierzy lub jednostki NAS. Nasi wysoko wykwalifikowani inżynierowie ds. Odzyskiwania danych z RAID będą sumiennie pracować, aby odzyskać dane z dowolnego serwera, urządzenia RAID lub NAS.

ODZYSKIWANIE DANYCH Z NAS WE WSZYSTKICH SYTUACJACH

MiP Data & Forensic może odzyskać dane z dowolnego typu serwera, macierzy RAID lub NAS ze wszystkimi typami awarii. Nasi inżynierowie zajmujący się odzyskiwaniem danych widzieli każdą możliwą sytuację.

 

  • Awarii dysku lub kilku dysków
  • Awarii kontrolera RAID
  • Przypadkowego ponownego formatowania
  • Korupcji systemu plików
  • Sformatowania lub usunięcia partycji
  • Uszkodzenia od ognia lub powodzi lub przegrzania
Maciej Błaszczyk

Maciej Błaszczyk

Maciej Błaszczyk

Latest posts by Maciej Błaszczyk (see all)

Komentarze

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptować Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie