Odzyskiwanie danych

SecureRecovery

Bezpieczne odzyskiwanie dla systemu Windows

33

Cechy
Jako narzędzie oprogramowania do odzyskiwania danych, SecureRecovery dla systemu Windows jest zarówno skuteczne, jak i łatwe w użyciu. Możesz pobrać, zainstalować i uruchomić oprogramowanie, korzystając z bezpłatnej wersji próbnej. SecureRecovery dla Windows przeanalizuje wybrane nośniki i powie Ci, jakie dane można odzyskać, abyś dokładnie wiedział, czego się spodziewać. Jeśli pojawią się potrzebne pliki, możesz kupić pełną licencję, aby je odzyskać.

Poniżej wymieniono obsługiwane platformy, nośniki, problemy i systemy plików:

Platformy: Windows XP lub nowszy, zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej
Typy nośników: HDD, SSD, Flash i binarne pliki obrazów
Problemy z danymi: usunięty plik lub folder, uszkodzony układ tablicy partycji, utracone partycje, uszkodzone metadane systemu plików lub przeformatowany system plików
Systemy plików: NTFS (w tym skompresowane i zaszyfrowane dane EFS), HFS/HFS+, FAT16/32 i exFAT

Przed odzyskaniem plików SecureRecovery dla systemu Windows analizuje stan nośnika i informuje, czy uruchomienie odzyskiwania opartego na oprogramowaniu jest bezpieczne. Nasze oprogramowanie może utworzyć binarny obraz nośnika i załadować obraz do odzyskania.

Użytkownicy skorzystają również z następujących funkcji:

  • Przyjazny dla użytkownika interfejs
  • Możliwość wypróbowania przed zakupem
  • Kompleksowe algorytmy analizy i odzyskiwania danych
  • Podgląd plików do odzyskania
  • Analiza zdrowia mediów
  • Obsługa obrazowania multimediów

Wymagania systemowe

Aby program SecureRecovery dla systemu Windows działał poprawnie, potrzebny jest komputer z systemem Windows XP lub nowszym. Pamiętaj, że zalecany jest system Windows 7 lub nowszy. Do uruchomienia programu potrzebne są również uprawnienia administratora lokalnego oraz wystarczająca ilość wolnego miejsca na zapisanie odzyskanych danych.

Ograniczenia

SecureRecovery dla systemu Windows jest przeznaczony do usuwania uszkodzeń na poziomie logicznym i nie może odzyskać danych z urządzeń, które są fizycznie uszkodzone. Podczas korzystania z tego oprogramowania należy upewnić się, że nie instaluje się go na odzyskiwanym nośniku ani nie przechowuje na nim odzyskanych plików. Niektóre dane mogą być nie do odzyskania; najpierw uruchom bezpłatną wersję próbną, aby upewnić się, że SecureRecovery dla systemu Windows będzie działać dla Ciebie.

Szanse na sukces różnią się w zależności od sytuacji. Na przykład dane zapisane na nośniku po pierwotnym uszkodzeniu lub uszkodzeniu utrudniają odzyskanie oryginalnych danych.

Robert Bort

Robert Bort

Robert Bort

Latest posts by Robert Bort (see all)

Komentarze

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Zaakceptować Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie